Zpět do obchodu

Registrace

Alex in Wonderland

400 Kč 1 400 Kč od 400 Kč

Alex in Wonderland

ZMĚNA TERMÍNU! ALEX HANSFORD VE WONDERLANDU! REZERVACE LÍSTKŮ PŘES E-MAIL.

Dovolujeme si vás pozvat na seminář a workshop Alexe Hansforda. Alexe můžete znát jako autora sérií Neat Review a Tangram. V posledních čtyřech letech pracoval jako asistent a kreativní konzultant na tour Derrena Browna.

Seminář se uskuteční v sobotu 5. února od 15 hodin ve Wonderlandu. Bude dlouhý přibližně 2 hodiny a během něj bude zajištěn český překlad. Můžete se těšit na skvělá karetní kouzla a originální techniky s balíčkem karet z jeho nové knihy Often Rarely That Simple, ale také na dosud nepublikovaná kouzla. Lístek na seminář stojí 400 Kč.

Workshop se ukuteční o den později, v neděli 6. února od 11 hodin, taktéž u nás ve Wonderlandu. Délka workshopu se bude pohybovat mezi 3 až 4 hodinami. Workshop narozdíl od semináře proběhne kompletně v angličtině. Pokud byste se chtěli zúčastnit kromě semináře také workshopu, oba lístky jsou dostupné za zvýhodněnou cenu 1400 Kč.

Dle našeho názoru je důležité se seznámit s Alexovým pohledem na magii, s jeho stylem magie a teorií na semináři, před účastí na samotném workshopu.

Workshop bude veden osobní formou, kdy se Alex bude věnovat každému účastníkovi zvlášť, proto je kapacita workshopu omezena na 6 účastníků.

Lístky můžete rezervovat na emailu eshop@butterflywonderland.cz.

Těšíme se na vás!

Originální Alexova pozvánka:

Alex Hansford is becoming world renowned for his unique style of aesthetic card magic. He received praise from some of the worlds most acclaimed magicians on the publication of his card magic books “Sprezzatura,” “Kino” and “Mainspring.”
In this lecture, he will discuss magic nuance blended from his extended time spent living in Los Angeles, visiting the magic castle most evenings, to his time in Japan learning from Hide Yamamoto and Cyril Takayama, to the past four years working on Derren Brown’s Olivier award winning stage shows.
In 2020 Alex co-founded Tangram art journal with Dan & Dave Buck and Adam Rubin, in which they publish wonder affirming work, and Alex will also talk about his publishing company, The Neat Review, and the pleasure of publishing art books with some of the greatest magicians alive today. Come to learn fooling, beautiful card magic.

Varianta:
Kategorie: Semináře
Dostupnost: Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
400 Kč 1 400 Kč od 400 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení