Barnløs

695 Kč –49 %
Barnlos, Rune Klan a Vanishing Inc
695 Kč –49 % 350 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rune Klan, kouzelník populární pro svůj nezaměnitelný humor a styl vystupování, vytvořil show Barnløs (v češtině Bezdětný), se kterou v rodném Dánsku sklidil obrovský úspěch. Ve své show pojednává o útrapách a strastech, které jej s manželkou potkaly při snaze založit rodinu.

Díky Vanishing Inc. můžete Barnløs shlédnout z pohodlí svého domova.

V tomto balíčku získáte přístup k záznamu Runeova představení z kodaňského Royal Danish Theatre, které se odehrálo v květnu roku 2017. Čeká na vás více než 90 minutová one-man show, která je protkaná humorem, ale zároveň zůstává Runeovou velice osobní výpovědí.

Po shlédnutí Barnløs doporučujeme shlédnout a poslechnout si Runeův rozhovor s Andi Gladwinem, během nějž se seznámíte se zákusilím Runeovy show nebo s Runeovým pohledem na magii, umění a humor. Tento rozhovor vám umožní poznat Runeovu osobnost z nového úhlu.

Kromě záznamu Runeova představení získáte také limitovaný balíček karet plný dětských kreseb, který navrhl Runeův syn. Tyto karty, vtipně pojmenované Daddy’s Cards, je možné získat pouze jako součást celého Barnløs balíčku.

Barnløs Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz