Beyond Look, Don't See: 10th Annivesary Edition

2 245 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ultimátní kniha pro dětské kouzelníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Můžete se těšit na více než 800 stran plných skvělých kouzel, tipů a rad od jednoho z nejlepších dětských kouzelníků na světě, Christophera Barnese.

Kniha Beyond Look, Don’t See je první knihou, kterou Christopher vydal. Vyšla již v roce 2013. Nyní, o deset let později, představil kouzelnické komunitě Beyond Look, Don’t See Anniversary Edition.

Nejedná se o pouhý dotisk. Jedná se o kompletní přepracování původní knihy. Všechny texty a vysvětlení byly znovu zrevidovány, přepsány a doplněny o nové poznatky a vylepšení, na které Christopher přišel během deseti let předvádění efektů.

Najdete zde 24 technik pro dětské show, včetně Say Anything, Misplaced Magic, Wrong Rhymes, Premature Magic a mnoha dalších. Dvanáct Spotlight se věnuje důležitým tématům jako je struktura show, druhé vystoupení pro stejné publikum, herectví nebo rozesmívání dětí.

Kouzelníci mají stále zájem objevovat a učit se nová kouzla. V této knize se naučíte celou řadu efektních a zábavných kouzel pro děti. Christopher se s vámi podělí o téměř padesát rutin vyzkoušených a vypilovaných během stovek představení.

Kniha je napsána v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz