Books of Wonder by Tommy Wonder

2 050 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sada dvou knih plná magie jednoho z nejuznávanějších kouzelníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tommy Wonder je mnohými považován za jednoho z nejlepších kouzelníků historie. Jeho elegantní, ale přitom zábavný styl magie, kombinovaný s neuvěřitelnými kouzly dokázaly ohromit tisíce diváků po celém světě.

Books of Wonder je sada dvou knih Tommyho Wondera, ve kterých popisuje svá nejlepší kouzla. V první knize najdete karetní kouzla a kouzla s mincemi, mezi kterými můžeme zmínit Tommyho verzi Wild Card kouzla s názvem Tamed Cards, Here and Now, během kterého se čtyři královny změní na divákovu kartu, nebo nadčasovou klasiku s mincemi Coins Across. V knize druhé na vás čekají kouzla určená pro větší skupiny diváků, včetně Tommyho oceňované verze Cups and Balls.

Co ovšem tento set dělá pro kouzelníky tak zajímavým a vyhledávaným, jsou Tommyho eseje věnující se různým aspektům magie a vystupování. Tommy byl mistrem odvádění pozornosti (msidirection), díky čemuž se můžete těšit na eseje právě na toto téma. Dále se dočtete jak věřit svým kouzlům a být tak přirozenější před diváky nebo jak si poradit s diváky, kteří se snaží prokouknout vaše kouzla a s ostatními se podělit o své více či méně realitě odpovídající poznatky.

Knihy jsou psané v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz