Drop by Thomas Badar

950 Kč
Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Najděte vybranou kartu vhozením karet do padajícího balíčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Divák si vybere kartu, která je zamíchána zpět v balíčku. Vy vytáhnete dvojici náhodných karet, které vám pomohou najít tu divákovu. Pomalu pustíte jednu kartu po druhé na stůl (dribble) a jednu z karet vhodíte do balíčku lícem nahoru. Toto zopakujete ještě jednou a do balíčku vhodíte i druhou kartu (rovněž lícem nahoru).

Nakonec balíček roztáhnete na stole, abyste ukázali, že obě karty mezi sebe chytily jednu kartu. Divákem vybranou kartu!

Poté se pokusíte stejným způsobem najít pikové eso. Něco se pokazí a místo jedné karty se mezi dvojicí objeví pět karet. Odhalíte však, že jde o královskou postupku!

Drop od Tamáse Badára (původní maďarský přepis) je víc než jen dříve popsaná dvoufázová rutina. Drop je nástroj, který nabízí mnoho možností využití. Můžete jej dokonce použít k tomu, abyste divákovi vnutili jakoukoli kartu.

Drop gimmick je ručně vyroben ze standardních hracích karet Bicycle Rider Back a je k dispozici ve dvou barevných verzích - červené a modré. V balení najdete gimmicky hned dva.

Výukové video je v anglickém jazyce.

Předvedení kouzla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz