Zpět do obchodu

Registrace

Handcrafted Card Magic Set (podepsané)

2 695 Kč

Handcrafted Card Magic Set (podepsané)

Neohodnoceno

Zde můžete zakoupit kompletní trilogii knih Handcrafted Card Magic od Denise Behra za zvýhodněnou cenu. Ke koupi tohoto setu navíc získáte zdarma tácek "Expert Under The Card Table"!

Handcrafted Card Magic Vol. 1

Denisova první kniha Handcrafted Card Magic Volume 1 obsahuje kouzla jednoduchá, technicky náročná, ale i kouzla pracující se "stackem". V této knize najdete Denisovo rychlé a efektní otevírací kouzlo "Brute Force Opening", jeho variantu kouzelnické klasiky "Oil & Water" nebo rutiny s gamblingovou tématikou.

Handcrafted Card Magic Vol. 2

Patrně nejznámějším kouzlem Denise Behra je kouzlo s jeho trénovaným pomocníkem, gumičkou zvanou Herbert. "Herbert - The Trained Rubber Band" je vizuální a efektní kouzlo s balíčkem karet a obyčejnou gumičkou, díky kterému se vám dostane nadšených reakcí od všech diváků.

"Herbert" ale není jediné kouzlo, které najdete v knize Handcrafted Card Magic Volume 2. Tato kniha volně navazuje na první díl, co se týče kouzel s gamblingovou tématikou či kouzel se "stacked" balíčkem. Kromě zmíněného najdete v této knize také Denisův ACAAN (Any Card At Any Number) nebo krásný triumph efekt.

Handcrafted Card Magic Vol. 3

V této knize najdete vylepšenou verzi kouzla "Herbert - The Trained Rubber Band", která kombinuje kouzlo z druhého dílu a efekt "Haunted Deck". Také se zde naučíte další kouzla se "stacked" balíčkem. Milovníci sleight of hand a karetních manipulací zde najdou Denisovu variantu rozdávání ze spodu balíčku (bottom deal) nebo vnucení karty nazvané "The Dark Force".

Knihy jsou psané v anglickém jazyce. Knihy podepsal jejich autor Denis Behr.

Kategorie: Skladem
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…
Dostupnost: Na dotaz
2 695 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.