In Order to Amaze (podepsané)

1 215 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha In Order to Amaze od Pita Hartlinga je zaměřena na kouzla s připraveným (stacked) balíčkem. Těchto kouzel najdete v knize hned 21! Většinu z nich lze navíc předvádět nezávisle na pořadí (stacku) karet, tudíž můžete použít jakýkoliv stack máte v oblibě. Přesto, že je In Order to Amaze věnované tématu stacked balíčků, ocení jej všichni, kteří se zajímají o karetní magii.

V kouzle "Thought Exchange" najdete kartu, kterou si divák vybral pouze ve své mysli, a on najde vaši. "The Core" vám ukáže, že každý balíček má své jádro, ve kterém se vždy nachází divákem jmenovaná karta. Kromě těchto a mnoha dalších kouzel zde najdete i rutiny s gamblingovou tématikou, kdy budete moci vždy vyložit výherní kombinaci.

Kniha je psaná v anglickém jazyce. Knihu podepsal její autor Pit Hartling.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
ŠL Avatar autora In order to amaze 16.4.2021 14:20
Krásně zpracovaná kniha, která rozšiřuje koncept "stacked" balíčku. Znalost Tamariz stacku pro rychlejší pochopení triků pomůže, ale není pro většinu z nich nezbytná. Trik "The Core" působí na první pohled nenápadně, ale je to neuvěřitelně silný efekt i pro diváky-kouzelníky, kteří mají se "stacked" balíčky zkušenosti. Gamblingové triky, které jsou v Tamarizově podání poněkud složité, jsou tu dovedeny k dokonalosti tzv. "nastavením" balíčku dle připravených kódů. Nejedná se o knihu pro úplné začátečníky, ale v rukou zkušenějších je to velice silný nástroj. Velice doporučuji.
Odpovědět
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz