Magic for Everyone

595 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Skvělá kouzelnická sada pro začínající kouzelníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá kouzelnická sada, kterou ocení všichni začínající kouzelníci. Nabídne vám hned čtyři rekvizity.

Pero skrz bankovku

Klasický efekt, kdy perem prorazíte vypůjčenou bankovku. Nebojte se, nebudete muset divákovi hradit žádnou škodu. Když pero z bankovky vytáhnete, zjistí, že je zcela neporušená!

Oreo Bite

Zábavná verze klasického kouzla Bite Coin, které mimo jiné zpropagoval také David Blaine. Vezmete Oreo sušenku a kousek si ukousnete. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdybyste sušenku v mžiku opět zceleli zpět!

Levitující zápalka

Klasickou zápalku položíte na kartu vytaženou z balíčku. Vezmete si vše do ruky a kartu promáčknete směrem dolů, aby vytvořili písmeno U. Zápalka však nenásleduje pohyb karty, zůstává na stejném místě a levituje nad kartou!

Značené karty Bicycle Maiden Back

Značený balíček z dílny Penguin Magic. Na první pohled připomíná klasické Bicycle karty. Při bližším prozkoumání uvidíte schované, ale velice snadno čitelné značení, které vám odhalí identitu každé karty v balíčku. Přiložené výukové video vám ukáže hned čtyři jednoduchá a efektní kouzla, která můžete s tímto balíčkem předvádět.

Součástí sady je téměř hodinové výukové video, které vám vysvětlí, jak používat všechny přiložené rekvizity. Navíc se ve videu objeví několik rad, které ocení právě začínající kouzelníci.

Výukové video je v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz