Memorandum by Woody Aragón

1 390 Kč
Skladem (2 ks)

Kouzla se zapamatovaným balíčkem od Woodyho Aragóna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzla se zapamatovaným balíčkem (memorized deck) jsou v posledních letech velmi populární. Možnost kdykoliv předvést desítky efektů, často bez použití jakýchkoliv technik a manipulací, vždy přitahovala kouzelníky. Nejpoužívanějším z nich je Mnemonica Juana Tamarize. Další populární stack vytvořil Simon Aronson.

Woody Aragón, jeden z mnoha skvělých španělských kouzelníků, studoval Mnemonicu a Aronsonův stack a nakonec se rozhodl vytvořit svůj vlastní. Vítejte na stránkách Memoranda.

Memorandum je Woodyho druhá anglicky vydaná kniha a je to také název Woodyho stacku. V Memorandu je zabudováno mnoho funkcí a kouzel, včetně klasických pokerových demonstrací.

Přestože je Memorandum pořadí, který se učí nazpaměť, nemusíte se obávat, že by bylo těžké se jej naučit a zapamatovat si ho. Woody poskytuje několik tipů, jak se jej rychle naučit. Mnoho efektů využívá pouze polovinu balíčku (26 karet). Většina knihy je věnována efektům s Memorandum, ale jsou zde i efekty nezávislé na stacku. Lze je tedy předvést například s již zmíněnou Mnemonicou.

Kniha je psaná v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz