Offbeat

1 260 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

O tom, že si Nick Diffatte dokázal i přes svůj nízký věk (v době vydání této knihy bylo Nickovi 26 let) získat respekt svých mnohem starších kolegů, svědčí fakt, že předmluvu k Nickově knize Offbeat napsal Mac King, patrně nejznámější a jeden z nejlepších komediálních kouzelníků.

Právě comedy magic, tedy odvětví magie kombinující kouzla a humor, je hlavním tématem knihy Offbeat. Nick se kromě klasických kouzelnických představení věnuje také stand-up vystoupením, během kterých zkouší a vymýšlí nové vtipy. Naslouchání divákům, čtení jejich reakcí a získávání zpětné vazby je jedním z důležitých stavebních kamenů pro vybudování zábavné a úspěšné show.

Nick vás naučí 16 pečlivě sestavených rutin, které jsou vhodné pro close-up, parket, ale i velká jeviště. Rozhodně neočekávejte pouze karetní kouzla. Kouzlo s provazem, změna hrací bankovky na pravou či ne úplně povedené zcelení zápalky - to vše zde na vás čeká.

U comedy magic je důležitý scénář a správné načasování vtipu. Tipy, jak se v těchto činnostech zlepšit, získáte nejen z vysvětlení jednotlivých kouzel, kde vás Nick nechá nahlédnout do svých vlastních scénářů, ale také z několika esejí.

Kniha je psaná v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz