PRISM Plus by Joshua Jay

1 150 Kč
Skladem (1 ks)

Oblíbené karetní kouzlo v aktualizované podobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Populární kouzlo PRISM od Joshuy Jaye se vrací s novým zakončením. Celou rutinu zakončíte vizuální změnou vrchní karty balíčku, ke které nepotřebujete žádné složité manipulace.

Zamícháte balíček tak, že některé karty jsou otočené lícem nahoru a některé lícem dolů. Postupně z balíčku vytáhnete tři esa. Poslední čtvrté eso zůstalo jako jediné v celém balíčku otočené lícem dolů.

Joshua ve svém předvedení reaguje na dotaz, zda toto kouzlo dokáže s jiným balíčkem karet - “Dokážu to s jakýmkoli balíčkem”. Následně změníte ruby všech karet v balíčku!

Toto je pouze základní rutina s PRISM balíčkem. Joshua vás kromě ní naučí také delší verzi s dílčími efekty jako “Card Under The Box” nebo “Two Card Monte.” Zároveň vás také naučí používat některé z karet v tomto balíčku samostatně - jsou určené pro další specifické efekty.

K předvedení kompletní rutiny je nutné vlastnit také standardní červený balíček karet Phoenix.

Dodatek od týmu Butterfly Wonderland: PRISM Plus nepovažujeme za velké vylepšení původní rutiny. Pokud přímo nehledáte vizuální zakončení PRISM Plus a nevadí vám manipulace s kartami, původní PRISM můžete najít zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz