Sympathetic Ten

1 150 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzlo Sympathetic Ten, které vymyslel Jörg Alexander na základě kouzla Natea Leipziga, se perfektně hodí pro kouzlení na parketu či na jevišti.

Z nového balíčku vytáhnete pikové karty od esa po desítku. Ty umístíte do jedné sklenice na víno. Následně z balíčku vytáhnete srdcové karty, také od esa po desítku. Ty dáte zamíchat libovolnému divákovi.

Následně si další divák vybere jednu ze srdcových karet - ta je poté otočena mezi ostatními kartami. Srdcové karty jsou vloženy do druhé sklenice na víno, která se nachází na opačném konci stolu než ta s pikovými kartami.

Vezmete do ruky sklenici s pikovými kartami a rychle před nimi mávnete šátkem. Karty uvnitř sklenice změnily pořadí! A rozhodně ne náhodile, přesně se totiž shoduje s pořadím srdcových karet. Dokonce je mezi pikovými kartami otočena karta stejné hodnoty, jakou si divák vybral mezi srdcovými!

Obdržíte dva standardní balíčky Phoenix s červeným rubem a large indexy, upravené karty pro červené i modré Phoenix karty (také s large indexy) a samozřejmě také výukové DVD v anglickém jazyce.

Pro předvedení budete potřebovat dvě sklenice na víno.

Sympathetic Ten Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz