Zpět do obchodu

Registrace

Sympathetic Ten

1 150 Kč

Sympathetic Ten

Kouzlo Sympathetic Ten, které vymyslel Jörg Alexander na základě kouzla Natea Leipziga, se perfektně hodí pro kouzlení na parketu či na jevišti.

Z nového balíčku vytáhnete pikové karty od esa po desítku. Ty umístíte do jedné sklenice na víno. Následně z balíčku vytáhnete srdcové karty, také od esa po desítku. Ty dáte zamíchat libovolnému divákovi.

Následně si další divák vybere jednu ze srdcových karet - ta je poté otočena mezi ostatními kartami. Srdcové karty jsou vloženy do druhé sklenice na víno, která se nachází na opačném konci stolu než ta s pikovými kartami.

Vezmete do ruky sklenici s pikovými kartami a rychle před nimi mávnete šátkem. Karty uvnitř sklenice změnily pořadí! A rozhodně ne náhodile, přesně se totiž shoduje s pořadím srdcových karet. Dokonce je mezi pikovými kartami otočena karta stejné hodnoty, jakou si divák vybral mezi srdcovými!

Obdržíte dva standardní balíčky Phoenix s červeným rubem a large indexy, upravené karty pro červené i modré Phoenix karty (také s large indexy) a samozřejmě také výukové DVD v anglickém jazyce.

Pro předvedení budete potřebovat dvě sklenice na víno.

Kategorie: Kouzla
Dostupnost: Skladem
1 150 Kč

Sympathetic Ten Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.

Zpět do obchodu