The Art of Switching Decks by Roberto Giobbi

1 255 Kč
Skladem (2 ks)

Naučíte se desítky záměn karetních balíčků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výměna balíčku za jiný je zajímavá už jen jako samotný efekt, ale ještě silnější je při práci s trikovým nebo seřazeným balíčkem (stacked deck).

Představte si, že necháte diváka zamíchat balíček, okamžitě ho vyměníte za seřazený a pokračujete v kouzlení s tímto připraveným balíčkem. Nebo to můžete udělat opačně. Ukážete kouzlo například se svengali balíčkem a poté jej vyměníte za standardní, který si mohou vaši diváci prohlédnout.

Výměna balíčků je mezi kouzelníky málo využívaným nástrojem. Pokud pracujete s trikovými nebo seřazenými balíčky, vřele doporučujeme prozkoumat alespoň několik nápadů na výměnu balíčků. A pravděpodobně nejlepším zdrojem je kniha The Art of Switching Decks od Roberta Giobbiho.

Roberto se s vámi podělí o více než třicet výměn balíčků, podrobně je vysvětlí a připojí další tipy a nápady na ještě další záměny. Všechny záměny jsou bez gimmicků. Vše, co potřebujete, jsou kapsy. Ke knize je přiloženo DVD s Robertovou přednáškou, kde můžete vidět, jak předvádí některé z výměn obsažených v knize.

Kniha je psaná v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz