The Complete Works of Derek Dingle

1 795 Kč
Skladem (2 ks)

V této knize se naučíte téměř 60 kouzel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Derek Dingle byl mnohými považován za jednoho z nejlepšího manipulátorů s kartami a mincemi. Originální kouzla a perfektní ovládání nejen karet přinesli Derekovi místo ve špičce kouzelnického světa.

Richard Kaufman, autor mnoha kouzelnických bestsellerů, nabídl kouzelnické komunitě Derekovo dílo již v roce 1982. Tehdy bylo na trh uvedeno první vydání knihy The Complete Works of Derek Dingle. O více než třicet let později jsme se dočkali jejího druhého vydání. Díky němu je Derekova tvorba zpřístupněna nové generaci kouzelníků.

V této knize na vás čeká okolo 60 kouzel s kartami, mincemi, nebo cigaretami. Derek vás naučí svá původní kouzla a také své verze klasických efektů - Triumph Daie Vernona, Wild Card Larryho Jenningse, All Backs nebo MacDonald’s Aces. Naučíte se nechat mince mizet nebo prostupovat skrze stůl (Coins Through Table).

Dále se naučíte více než 60 různých manipulací, včetně ikonického Classic Pass, skrytého otočení karty Mechanical Reverse Kena Krenzela a falešného míchání Zarrow Shuffle.

Kniha je psaná v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz