The Elusive Illusive by Ben Daggers

1 125 Kč –15 %
The Elusive Illusive od Ben Daggers
1 125 Kč –15 % 950 Kč
Skladem (1 ks)

Naučte se více než deset kouzel od britského profesionála.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ben Daggers je původem anglický kouzelník, který již několik let žije a vystupuje v Japonsku. Pro své show vytvořil efektní kouzla, o která se s vámi podělí v této knize. Díky nespočtu Benových vystoupení si můžete být jisti, že na vás čekají kouzla propracovaná do nejmenšího detailu.

The Elusive Illusive je hlavně zaměřena na kouzla pro formálnější close-up show, které jsou Benovou parketou. Čekají na vás převážně kouzla karetní, najdete zde však i dvě kouzla s mincemi. Je dobré upozornit, že většina kouzel využívá stůl.

Níže vám ve zkratce představíme vybraná kouzla, která se naučíte. Celkem na vás čeká 11 kouzel. Kromě nich se můžete začíst také do Benových esejí.

Tribute

Pokusíte se divákům ukázat své schopnosti s balíčkem karet a jak byste je využili ve svůj prospěch během pokeru. Na první pohled neuspějete, ale zakončení kouzla všechny překvapí. Skončíte s královskou postupkou ve své ruce!

Triumph for Two

Zajímavá verze klasického “Triumph” efektu, který vynechává výběr karet. V Benově provedení má podobu závodu s divákem, kdo dříve srovná zamíchaný balíček karet. (Pozn.: Divák je bez šance.)

Drop Shuffle

Falešné zamíchání celého balíčku, do kterého Ben zakomponoval několik bodů prohlubujících iluzi míchání.

Kniha je psaná v anglickém jazyce.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz