The End Book Test by Angelo Carbone

2 290 Kč –30 %
The End Book Test
2 290 Kč –30 % 1 590 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Geniální book type Angela Carboneho.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Book test je typ efektu, kdy si divák v knize vybere slovo nebo pasáž textu a kouzelník přesně ví, co si divák vybral, aniž by se musel v danou chvíli na knihu nebo na diváka dívat.

The End Book Test od Angela Carboneho se řadí mezi nejčistší provedení tohoto efektu.

Ve většině verzí tohoto efektu musíte hádat první písmeno vybraného slova, a existuje tedy možnost, že divák pozná, že jen hádáte a že jste se spletli. Tato verze je ale vystavěna tak, že i pokud se spletete, divák to nepozná. Hádáte totiž poslední písmeno, a i pokud se spletete, a divák vás opraví, tak víte, kde vámi hádané písmeno je. Takže i z částečné chyby uděláte “zásah”. Technika, se kterou tento efekt pracuje se označuje jako  fonetická paměť, slova si pamatujete podle jejich znění a ne zápisu - jako když dokončujete rým.

Upravená kniha, kterou naleznete v balení, vypadá jako naprosto normální výtisk, který můžete mít doma na polici. Kniha má skutečný příběh, který napsal Angelo Carbone, takže ji divák může číst jak dlouho bude chtít, a nevšimne si ničeho. V knize je velké množství slov, která se velmi snadno pamatují, ale pokud nechcete, nemusíte si pamatovat nic. Ve výukovém videu (v anglickém jazyce) se naučíte jak předvedení, které je velmi jednoduché, tak přesný princip používaných technik.

Kniha je napsaná v anglickém jazyce.

The End Book Test Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz