Totally Out of Control by Chris Kenner (MME Edition)

1 665 Kč
Skladem (1 ks)

Legendární kniha kouzel Chrise Kennera.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Totally Out of Control byla pro Chrise Kennera okamžitým hitem. Možná ho znáte jako konzultanta Davida Copperfielda. Chris je také fantastický kouzelník, který se nevyhýbá náročným technikám a trikům. Po letech se Chrisova kniha Totally Out of Control vrátila zpět do tisku.

Kniha obsahuje Chrisovy ikonické výtvory včetně Three Fry, vizuálního kouzla s mincemi Three Fly; Hellbound, rutiny s mincemi měnícími barvu, kdy se stříbrná mince mění na měděnou a naopak; a For 4 For, prohození čtyř karet. Obsahuje také Chrisovy kultovní sejmutí balíčku Sybil Cut a The Five Faces of Sybil, které odstartovaly moderní éru cardistry. Dan a Dave často zmiňují The Five Faces of Sybil jako jednu z hlavních inspirací pro zkoumání karetních flourishů.

Edice MME znamená, že v tomto vydání knihy Totally Out of Control je 80 stran navíc. MME je zkratka pro The Magic Man Examiner, časopis, který na začátku devadesátých let 20. století vydávali Chris Kenner a Homer Liwag. Jeho zařazení přidává do již tak fascinující sbírky více než dvacet triků.

Kniha je napsaná v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz