Tricolour by Simon Lipkin

1 695 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

S těmito fixami dokážete předvádět zázraky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři stejně vypadají Sharpie fixy. Jejich černá víčka však zakrývají důležitý fakt. Každá má jinou barvu. A právě s těmito nenápadnými pomůckami dokážete uhranout své diváky.

Tricolour od Simona Lipkina je v základu “barevnou předpovědí”, tedy efektem, ve kterém perfektně předpovíte divákem zvolené barvy, jejich barvy či využití. To je ovšem pouze jedno z kouzel, které lze s Tricolour předvést. V přiloženém výukovém videu se jich naučíte hned několik.

V balení najdete tři Sharpie fixy - červenou, zelenou a modrou. Ty můžete nahradit jakýmikoliv jinými barvami.

Zde vám představíme tři kouzla vysvětlená v tutorialu:

Three Will

Ukážete divákům tři fixy s černými víčky. Otočíte se zády a divák si každou z nich schová do jiné kapsy. Zároveň divákovi řeknete, že i když mají stejná černá víčka, mají fixy jiné barvy.

Z pravé kapsy vytáhnete červené víčko, z levé kapsy vytáhnete víčko zelené a ze zadní kapsy víčko modré. Když divák začne vytahovat fixy ze svých kapes a odhalovat jejich barvy, přijde velké odhalení. Barvy fix i jejich umístění v divákových kapsách se shodují s víčky!

Colour Dupe

Divák si vybere jednu z fix a nakreslí obrázek zatímco jste k němu otočeni zády. Nejenže uhádnete barvu divákovy fixy, ale také správně uhádnete a zkopírujete divákův obrázek!

Chenvelope Test

Tři fixy, tři kartičky, tři obálky a tři diváci. Všechny rekvizity jsou zamíchány a následně diváci provedou hned několik voleb. Ačkoliv se to zdá nemožné, ukážete předpověď, která přesně odpovídá výsledku celé rutiny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz