Triple Coincidence (Parlour Size)

850 Kč
Skladem (1 ks)

Trojitá náhoda ve větším provedení vhodném na vystoupení pro více diváků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karetní kouzlo Triple Coincidence je nyní dostupné také ve větší Parlour velikosti karet. Tato varianta je vhodná na vystoupení pro větší skupiny diváků.

Trojitá náhoda už není náhoda. Triple Coincidence od Christiana Schenka a Card-Shark je silné karetní kouzlo, do kterého můžete zapojit rovnou tři diváky.

Prvnímu divákovi řeknete, že vypadá na 35, tedy na číslo 35. Ukážete mu balíček karet, ve kterém každá karta má na svém rubu jiné číslo od 1 do 52. Vyzvete diváka, aby jmenoval jakoukoliv kartu z balíčku. Když kartu vytáhnete a ukážete její rub, tak divák zjistí, že nese právě číslo 35!

Dále řeknete dvěma dalším divákům dvě různé karty. Zároveň jim řeknete, aby si mysleli jakékoliv číslo od 1 do 52. Následně najdete v balíčku karty s čísly, které si diváci vybrali. Tyto karty se přesně shodují s těmi, které jste zmínili na začátku kouzla!

Toto kouzlo je možné díky speciálnímu balíčku, který má Phoenix rub v červené barvě. Jak Triple Coincidence funguje a jak jej správně předvést se dočtete v online PDF návodu v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz