Trojan Deck

1 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vytvořte perfektní shodu mezi dvěma balíčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na stole leží dva balíčky karet. Jeden dáte divákovi, druhý si vezmete do rukou vy. Oba začnete své balíčky míchat. Ze svého balíčku vytáhnete jednu kartu a divákovi řeknete, aby udělal to samé. Vytažené karty si poté vy i divák schováte do kapsy.

Pokračujete v míchání až do chvíle, kdy vše zakončíte posledním sejmutím. Požádáte diváka, aby udělal to samé. Před vámi na stole leží dva zamíchané balíčky.

Divák si vezme do rukou váš balíček, vy si vezmete jeho balíček. Oba pomalu otočíte první kartu svých balíčků. Shodují se! Pokračujete v otáčení dalších karet, i ty se všechny shodují! Rozhrnete oba balíčky najednou, abyste ukázali, že se neshoduje jen několik vrchních karet, ale všechny!

Nakonec diváka upozorníte diváka na chvíli, kdy jste oba ze svých balíčků vytáhli jednu náhodnou kartu. Vytáhnete dané karty z kapsy, pomalu je otočíte - karty jsou stejné!

Trojan Deck je vynikající karetní kouzlo, které Joshua Jay předváděl i ve své show Six Impossible Things. Perfektně se hodí pro close-up i jevištní vystoupení. Doporučujeme shlédnout trailer a předvedení kouzla níže.

Získáte všechny potřebné karty (v provedení Phoenix) spolu s hodinu dlouhým výukovým videem v anglickém jazyce. V něm vám kromě základní rutiny Joshua nabídne také další možná využití Trojan Deck gimmicku.

Trojan Deck Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz