WGM Professional Rope Routines

590 Kč
Skladem (2 ks)

Perfektní volba pro začátky kouzlení s provazy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučte se kouzla s provazy od mistrů tohoto řemesla. Naučte se hmaty a ikonické rutiny, poznejte užitečné provazové gimmicky a rozšiřte tak svůj repertoár. Kouzla s provazy jsou skvělým způsobem jak zaujmout a pobavit větší množství diváků najednou.

Součástí tohoto setu je více než hodinu a půl dlouhé výukové video s detailním vysvětlením několika rutin z myslí světoznámých kouzelníků.

  • Aldo Colombini - Tight Rope - Provaz s dvěma konci a jedním středem. Nebo snad s žádnými konci? Na konec rutiny je na provaz přivázán šátek, který bez jakéhokoliv dotyku doslova vyhodíte pryč z provazu.
  • Dan Harlan - C & R Rope - Provaz ne a ne přestřihnout. Pokaždé se vám zcelí zpět dohromady.
  • Jeff Sheridan - Swan Lake Routine - Působivá rutina předváděna s hudebním doprovodem, v níž hrají nůžky trochu jinou roli, než byste očekávali.
  • Michael Finney - Lady Rope Routine - Zábavná rutina, ve které provaz nejde přestříhnout, a uzly nedrží na svém místě.
  • Ted Lesley - Comedy Rope Trick - Provaz jste přestřihli na tři stejně dlouhé části. Tak proč je každá jinak dlouhá? Zavázali jste na provazu pevný uzel. Kam zmizel? Na to vám odpoví rutina Teda Lesleyho.
  • Flip - O-pener - Na provazu uvážete smyčku, kterou následně z provazu sundáte! Na konec samostatnou smyčku opět spojíte se zbytkem provazu.

Obdržíte šest metrů kvalitního bílého provazu bez jádra, díky čemuž je perfektní na manipulaci a samozřejmě kouzla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz