Zpět do obchodu

Registrace

Nejlepší knihy pro začátečníky

blog 4

Krásný den!

Jsme nadšeni, že se náš obchod pyšní opravdu širokou nabídkou kouzelnických knih. Pokud s kouzlením začínáte, tak pravděpodobně přemýšlíte, jakou knihu si vybrat. Sepsali jsme seznam knih, o kterých si myslíme, že by je každý kouzelník, nejen začínající, měl mít ve své knihovně.

The Royal Road to Card Magic
Tato kniha od autorského dua Jean Hugard a Frederick Braue vás vezme na cestu světem karetní magie. Naučíte se zde úplné základy - jak správně držet balíček karet v ruce nebo jak balíček zamíchat - i pokročilé techniky - Double Lift nebo Pass. Na vysvětlení každé techniky navazuje kapitola, ve které najdete karetní triky uplatňující právě vysvětlenou techniku v praxi.

Série knih "Self-Working"
Karl Fulves patří mezi nejaktivnější autory kouzelnických knih. Jeho knihy s názvem Self-Working obsahují kouzla, k jejichž předvedení nemusíte umět složité manipulace. Většina efektů pracuje s dopředu připravenými pomůckami nebo funguje na matematických principech. V našem obchodě najdete knihy Self-Working Card Tricks a Self-Working Close-Up Card Magic zabývající se karetní magií a knihu Self-Working Mental Magic věnovanou mentalismu.

Modern Coin Magic
Bible kouzel s mincemi. Tak bývá kniha Modern Coin Magic často označována. Najdete v ní totiž více než 100 technik s mincemi a více než 200 kouzel. Modern Coin Magic je nejlepší výchozí bod, pokud se chcete naučit kouzlit s mincemi.

Practical Mental Magic
Kniha Practical Mental Magic, kterou napsal Theodore Annemann, by měla být jednou z vašich prvních, pokud vás zajímá mentální magie a mentalismus. Patří totiž spolu s 13 Steps to Mentalism k základním pilířům mentalismu. V Practical Mental Magic se naučíte desítky kouzel a principů, které ohromí vaše diváky.

Magic and Showmanship: A Handbook for Conjurers
Do tohoto výběru jsme museli zařadit alespoň jednu knihu věnující se teorii. Magic and Showmanship od Henninga Nelmse popisuje část magie, která bývá opomíjena - vystupování, předvádění. Kromě rad, jak zlepšit svá vystoupení, vám kniha nabídne také desítky kouzel.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení