Mainspring

805 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používání obtížných karetních technik před diváky je náročné. To nejen z pohledu samotné techniky, kterou je nutné natrénovat, ale především z pohledu psychiky. Většina z nás je při náročnějších technikách napnutá, nervózní a soustředí se pouze na jejich správné provedení.

Právě tomuto problému a jeho řešení, tedy jak uvolnit nejen tělo a ruce, ale také svou mysl, se Alex Hansford věnuje ve své po několika letech znovu vydané knize Mainspring.

Alex patří mezi mistry karetní magie a složitých karetních technik, které bravurně ovládá. Přístup, kdy díky lehkosti a nonšalanci vydáváme náročné za jednoduché, pojmenovaný italským slovem sprezzatura, je jedním z hlavních bodů této knihy.

Dále se s vámi Alex podělí o rady jak se zbavit napětí, nervozity a strachu, jak za pomoci drobných změn ovládnout elegantnější způsob manipulace s kartami nebo jak vlastně obecně přistupovat k magii.

Mainspring je čistě teoretická kniha, nenajdete v ní jediné kouzlo. Můžeme ji však vřele doporučit každému, kdo se věnuje karetní magii.

Kniha je napsaná v anglickém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz