Tally-Ho Circle Back Blue Gaff Pack

540 Kč –44 %
Gaff karty Tally-Ho Circle Back Blue Gaff Pack
540 Kč –44 % 300 Kč
Skladem (5 ks)

Šest ručně vyrobených gaff karet pro karty Tally-Ho Circle Back.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeremy Hanrahan patří k nejlepším výrobcům gaffových karet na světě. Jeho profesionálních služeb využívají také velké společnosti, včetně theory11. Toto balení obsahuje šest ručně vyrobených gaff karet pro modré hrací karty Tally-Ho Circle Back.

Shimmed Card

Profesionální ručně vyrobená karta s vsazenou plechovou destičkou . Používejte je ke svým PK efektům. Zkombinujte ji s PK mincemi pro efekt Matrix. Tuto kartu lze využít jako náhrada do efektu Lethal Tender. Pokud chcete získat rychlost a vzdálenost pro vrhání karet, vyzkoušejte tuto kartu a ohromte své publikum. Můžete ji dát divákovi a ten nikdy nebude tušit, že je uvnitř něco podezřelého. Její využití je omezeno pouze vaší fantazií.

Rising Card

Divák si vybere a zapamatuje jednu kartu. Po vrácení karty kouzelník provede magické gesto směrem k balíčku. Vybraná karta začne sama záhadně sama vystupovat z balíčku! Divákova karta se dokonce může zvednout, aniž byste se balíčku dotkli.

Součástí tohoto balíčku je také Hofzinser karta, double back karta, oboustranná karta s červeným/modrým rubem a oboustranná karta s Fan/Circle Back rubem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz