Butterfly Playing Cards Holo Edition "Seconds"

495 Kč
Skladem (>5 ks)

Holografické karty Butterfly s drobnými nedokonalostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepříliš dokonalí holografičtí motýli

V září 2022 jsme na Kickstarteru spustili kampaň pro Butterfly Playing Cards Workers Edition. Poté, co jsme zpřístupnili různé barevné edice, jsme přidali ještě jeden velmi speciální balíček. Balíček Butterfly, který si zřejmě všichni přáli.

Holografické Butterfly Playing Cards!

Tento jedinečný balíček Butterfly se vyznačuje černým designem s černým okrajem. Na rubech ani lících nejsou použity žádné barvy. Místo toho jsou pokryty holografickou fólií!

K dotvoření celé estetiky jsou karty opatřeny matným černým gildováním. Potažení hran karet fólií napomáhá plynulému přechodu designu rubu na líce a dává vyniknout holografické fólii.

Proč se jim tedy říká "Seconds"?

První výtisk nebyl zcela v souladu s našimi standardy. Detaily na rubech a lících (zejména esech, žolících a double back kartě)  vyšly mírně rozmazané a spite dohromady. Protože se vždy snažíme poskytovat co nejlepší produkt, nechali jsme tyto karty vytisknout znovu.

Zároveň jsme nechtěli zničit 2000 balíčků, proto jsme je odkoupili a nyní vám je nabízíme s výraznou slevou. I když nejsou dokonalé, stále se s nimi hraje nádherně a jsou krásné napohled.

Jsou skvělou volbou, pokud chcete krásný holografický balíček na hraní, trénování karet nebo jen tak na zábavu. Snažili jsme se, aby byly snadno rozpoznatelné od standardní edice. "Seconds" nemají pečeť a mají inverzní design na zadní straně krabičky.

Vytiskli jsme je ve spolupráci s novou tiskárnou WJPC na silný papír o gramáži 330 g/m2, aby se fólie neprotlačila přes kartu na druhou stranu.

Každý balíček obsahuje blank face a double back kartu.

Limitovaná edice 2000 balíčků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Butterfly "Seconds"
Značka / Designér: Butterfly Playing Cards
Výrobce (tiskárna): WJPCC
Stock (papír): 330gsm
Cut (typ řezu): Modern
Líce: Upravené USPCC
Další vlastnosti: Obsahuje GAFF karty, One-Way Back Design, One-Way Líce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz