Butterfly Playing Cards Royal Purple Edition

450 Kč
Skladem (4 ks)

Nová fialová a značená edice Butterfly Playing Cards.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný balíček je výsledkem spolupráce Butterfly Playing Cards a Penguin Magic. Dovolte nám přivítat Butterfly Playing Cards Royal Purple Edition v rodině Butterfly.

Tento balíček svou barvu zapadá přesně mezi klasické červené a modré Butterfly karty. Karty najdete v nádherné krabičce, vyrobené z matného fialové kartonu zdobeného bílou fólií.

I tato edice se pyšní ikonickým značícím systémem.

Co když ještě nejste seznámeni s tajemstvím Butterfly karet? Nebojte se. Součástí balíčku je krátký videonávod, který značení vysvětluje. Po dokončení objednávky obdržíte odkaz na zmíněné výukové video e-mailem.

Zamilovali jste si tyto fialové motýlky stejně jako my? Nabízíme také 6 balíčků za zvýhodněnou cenu.

Ponechali jsme standardní líce z červených a modrých motýlů, abyste mohly používat fialové v kombinaci s nimi. V karetní magii existuje nespočet rutin s přebarvováním karet.

Karty Butterfly Playing Cards Royal Purple Edition jsou vytištěny společností Cartamundi na Slimline stock. Díky němu jsou karty tenké a zároveň příjemně pevné.

Pokud se chcete naučit další možná využití Butterfly karet, zvažte také pořízení balíčku Original 3rd Edition. Jeho součástí je dvouhodinové výukové video s více než deseti kouzly určenými speciálně pro motýlí karty.

Pozn. #1: Tyto karty není možné objednat na dobírku vzhledem k automatizovanému zasílání přístupu k výukovému videu. Děkujeme za pochopení.

Pozn. #2: Tyto karty mají neúplně perfektní krabičky. Pod celofánem se mohou objevit zbytky lepidla či mohou mít ohnutý roh. Karty jsou však vždy v perfektním stavu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokerové karty
Značka / Designér: Butterfly Playing Cards, Penguin Magic
Výrobce (tiskárna): Cartamundi
Stock (papír): Slimline
Cut (typ řezu): Precision
Líce: Upravené USPCC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz