Butterfly Playing Cards Workers Edition Blue

395 Kč
Skladem (>5 ks)

Modrá edice značených karet Butterfly Workers.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na podzim 2022 jsme na Kickstarteru vedli úspěšnou kampaň na novou sérii karet Butterfly, Workers Edition. Klasický design Butterfly je nyní doplněn bílým okrajem.

Díky své univerzálnosti jsou karty s bílým okrajem stále hlavní volbou mezi kouzelníky. Skvěle fungují v "sandwich" a "triumph" efektech. Lépe také schovávají otáčení více karet najednou.

Základem řady Butterfly Workers jsou červené a modré balíčky. Ty jsme vytiskli ve spolupráci s Cartamundi na jejich Slimline stock s povrchovou úpravou True Linen B9.

Líce mají klasický design USPC s upravenými barvami a jsou jednohlavé. Všechna čtyři esa nesou velké znaky s květinovým vzorem.

Každý balíček obsahuje instruktážní kartu a odkaz na třicetiminutové výukové video. V něm vám Ondřej Pšenička vysvětlí značení Butterfly Workers a nabídne několik nápadů na kouzla se značenými kartami. Součástí každého balíčku je také oboustranná karta (double backer).

Bylo vytištěno 3.000 balíčků červených i modrých Butterfly Workers balíčků.

Pokud jste zvyklí vystupovat s trikovými kartami nebo je chcete přidat do svého repertoáru, zde najdete speciální Gaff Deck vytvořený přímo pro červené a modré Workers.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokerové karty
Značka / Designér: Butterfly Playing Cards
Výrobce (tiskárna): Cartamundi
Stock (papír): Slimline
Cut (typ řezu): Modern
Líce: Upravené USPCC
Další vlastnosti: Obsahuje GAFF karty, One-Way Back Design, One-Way Líce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz