Butterfly Playing Cards Workers Edition Gold

500 Kč
Skladem (>5 ks)

Luxusní zlatě fóliovaná edice karet Butterfly Workers.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přísně tajné. Až doteď.

Zlatá a stříbrná edice Butterfly Workers byly vytištěny společně s ostatními Workers balíčky, ale až dosud jsme jejich existenci drželi pod pokličkou.

Obě edice jsou schovány v matných bílých krabičkách s detaily v příslušných fóliích. Vnitřek krabiček je ozdoben fóliovaným květinovým vzorem.

Cartamundi vytisklo Gold Workers na Slimline stock s povrchovou úpravou B9. Zvolili jsme proces foliování za studena (cold foil), takže fólie má nulový vliv na kvalitu karet. Na dotek jsou úžasné!

Co je fóliované? Rub, květinový žolík, všechny figury a pikové eso. Kombinace fólie s bílým pozadím tvoří z jejich rubu zrcadlo.

Součástí každého balíčku je oboustranná (double backer) a prázdná lícová karta (blank face), které vám umožní ozvláštnit vaše kouzelnická vystoupení luxusním balíčkem. Zlaté ani stříbrné Butterfly Workers nejsou značené, ale mají jednohlavé líce a rub.

V prodeji je pouze 500 balíčků. Maximum dvou balíčků na zákazníka.

Jestli uvažujete o koupi obou balíčků, zlatého i stříbrného, můžeme vám k jejich vystavení doporučit Carat X2 Case, krabičku s magnetickým víčkem sloužící k vystavení a bezpečnému uchování dvou balíčků karet.

Poznámka: Gold Workers jsou dostupné za nižší cenu než stříbrné z důvodu drobných nedokonalostí krabiček (např. nekonzistentní fólie nebo drobné šmouhy).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokerové karty
Značka / Designér: Butterfly Playing Cards
Výrobce (tiskárna): Cartamundi
Stock (papír): Slimline
Cut (typ řezu): Modern
Líce: Upravené USPCC
Další vlastnosti: Obsahuje GAFF karty, One-Way Back Design, One-Way Líce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz