Butterfly Playing Cards Royal Purple Edition 6 Pack

2 150 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Šest značených fialových Butterfly balíčků za zvýhodněnou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvýhodněný set šesti balíčků Butterfly Playing Cards Royal Purple Edition.

Tento krásný balíček je výsledkem spolupráce Butterfly Playing Cards a Penguin Magic. Dovolte nám přivítat Butterfly Playing Cards Royal Purple Edition v rodině Butterfly.

Tento balíček svou barvu zapadá přesně mezi klasické červené a modré Butterfly karty. Karty najdete v nádherné krabičce, vyrobené z matného fialové kartonu zdobeného bílou fólií.

I tato edice se pyšní ikonickým značícím systémem.

Co když ještě nejste seznámeni s tajemstvím Butterfly karet? Nebojte se. Součástí balíčku je krátký videonávod, který značení vysvětluje. Po dokončení objednávky obdržíte odkaz na zmíněné výukové video e-mailem.

Ponechali jsme standardní líce z červených a modrých motýlů, abyste mohly používat fialové v kombinaci s nimi. V karetní magii existuje nespočet rutin s přebarvováním karet.

Karty Butterfly Playing Cards Royal Purple Edition jsou vytištěny společností Cartamundi na Slimline stock. Díky němu jsou karty tenké a zároveň příjemně pevné.

Pokud se chcete naučit další možná využití Butterfly karet, zvažte také pořízení balíčku Original 3rd Edition. Jeho součástí je dvouhodinové výukové video s více než deseti kouzly určenými speciálně pro motýlí karty.

Pozn.: Tyto karty není možné objednat na dobírku vzhledem k automatizovanému zasílání přístupu k výukovému videu. Děkujeme za pochopení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokerové karty
Značka / Designér: Butterfly Playing Cards, Penguin Magic
Výrobce (tiskárna): Cartamundi
Stock (papír): Slimline
Cut (typ řezu): Precision
Líce: Upravené USPCC
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz